Na stránku: | Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 11 z celkem 11

Dětská paruka Princezna Anna

Dětská paruka Princezna Anna

skladem

449,00 Kč


šaty princezna Elsa a Anna

Nejlepší kostým na karneval, halloweenskou párty nebo tematicky zaměřenou oslavu? Ten co frčí! Jenže který je in? To poznáte podle oblíbených pohádek a filmů. A proto se aktuálně můžete svézt na popularitě ledového království. Dětský kostým princezna Elsa a  princezna Anna okouzlily velké i malé diváky, není divu, že každý chce zazářit a mít kostým ledové království. 

 

Dětský kostým Ledové království

Ledové království kostým nabízí šaty ve stylu princezny Anny a Elsy a oblíbí si jej především malé holčičky, které v šatech mohou tančit a různě skotačit, pro doplnění celého kostýmu doporučujeme i doplňky paruka Elsa nebo dětská paruka Princezna Anna. Každý chce být jako princezna anna ledové království a její neméně oblíbená sestra Elsa.

Co se týče oblíbenosti, ani kostým princezna Sofie nijak nepokulhává v popularitě u dětí. Fialové šaty jsou jako dělané pro tanečky na karnevalech, už chybí jen rozvernost a roztomilý úsměv, takový jako má v pohádce oblíbená princezna Sofie.

Nejprodávanější

http://www.maxi-karneval.cz/ptakoviny-kanadske-zertiky/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku