Potřebujete vyměnit velikost kostýmu?

Pokud je Vám kostým malý, nebo naopak velký, samozřejmě je možné ho vyměnit za jinou velikost.

Postup je jednoduchý.

Nejdříve nám dejte do emailu vědět, že kostým budete vracet a požadovat výměnu.Zakoupený kostým zabalte zpět do originálního obalu, kostým musí být kompletní včetně všech součástí.

Do balíčku vložte kopii faktury. Na ni stačí napsat, že chcete kostým vyměnit za velikost (např. M 40-42). Kostým s fakturou odešlete na adresu:

Martina Sychrová

Sídliště Svornosti 622/3

798 11 Prostějov

 

Až kostým dorazí, pošleme Vám e-mail a pokud bude požadovaná velikost k dispozici skladem, pak Vám odešleme nový kus. 

 

Výměnu pro Vás rádi uděláme zdarma, takže si už neúčtujeme žádné další poštovné a balné za doručení k Vám.

 

Jestliže na kostým hodně spěcháte a tento postup je na Vás dlouhý, tak to vyřešíme jinak.Zase nám dejte vědět přes email.Nový kostým si objednejte znovu přes náš eshop a my Vám obratem kostým odešleme. 

Vrácení nevyhovující velikosti pak vyřešíte tak, že odešlete kostým zpět jako odstoupení od smlouvy. Za tento kostým Vám poté vrátíme peníze na Váš uvedený účet.

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://www.maxi-karneval.cz/ptakoviny-kanadske-zertiky/

Provozovatel webu společnosti Hudec consult s.r.o., IČ:05413940, se sídlem Čehovice 127, 79821, zapsaná v obchodních rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím